Witaj na stronie sklepu jeździeckiego Hawana.

Nasza historia ma swój początek w bardzo odległych czasach. Nie były to co prawda czasy powozów, dam w długich sukniach, czy walczących dla nich rycerzy.

Swoją przygodę z końmi i hodowlą  zaczęliśmy bardzo dawno temu.  (Dla tych bardziej ciekawskich był rok 2013 J ) W tym właśnie czasie  zakupiliśmy pierwszą klacz, której nasz sklep zawdzięcza swoją nazwę.

Koniec lekcji historii. Wróćmy do czasów teraźniejszych.  Już na początku roku po powiecie kłodzkim zaczęły krążyć pewne plotki. „Jak nie ma, jak będzie?” „Na własne uszy słyszałem!” I w końcu się stało. Od kwietnia, 2017 roku na ulicy Słowiańskiej 2 w Kłodzku otworzyliśmy nasz sklep, na którego stronie właśnie się znajdujesz.

W związku z naszą własną stajnią i długim doświadczeniem w świecie jeździeckim staramy się służyć naszym klientom nie tylko wysokiej jakości towarem, ale także osobistą opinią na temat sprzedawanych przez nas produktów.

Nie znalazłeś u nas rzeczy, której akurat szukasz? Żaden problem. Napisz do nas, lub skontaktuj się telefonicznie. Nasze dziewczyny z pewnością postarają się pomóc lub zaproponują inne rozwiązanie.