Zonder – musli bezowsowe i bez melasy o miętowym aromacie

Dostawa produktu w ciągu 3-14 dni roboczych.

Nowy produkt

10 Przedmioty

86,18 zł

Subli Zonder to pasza bez owsa i melasy, zawierająca dużą ilość włókna.

Subli Zonder to specjalistyczna pasza bez owsa i melasy, zawierająca dużą ilość włókna. Przeznaczona dla koni słabo trawiących skrobie i cukry. Musli zawiera dodatek lucerny, który idealnie uzupełni organizm konia o aminokwasy egzogenne. Natomiast dodatek oleju doda dobrej energii i poprawi trawienie. Pasza może być podawana wszystkim koniom pracującym w szczególności kucom i koniom zimnokrwistym. Bardzo duży dodatek biotyny poprawia stan kopyt i sierści.Pasza wzbogacona jest również o dodatek magnezu, który działa dobrze na końskie mięśnie i łagodzi stres oraz nerwowość. Pasze można podawać dla koni po ochwacie i z problemami trawiennymi. Charakterystycznym dodatkiem jest pulpa jabłkowa, która poprawia smakowitość musli dlatego ta pasze zjadają nawet najbardziej wybredne konie. Musli pozbawione jest składników GMO.

Postać: Aromatyczne musli.

Kompozycja: Płatki jęczmienne, płatki kukurydziane, lucerna, łuska słonecznika, miazga z nasion słonecznika, jęczmień, płatki grochu, olej lniany, pulpa z jabłek, magnezja, pulpa z cykorii, skrobia
ziemniaczana, fosforan jednowapniowy, chlorek sodu, olej słonecznikowy.

Waga: 20kg

Data: 6 miesięcy od daty produkcji

Dawkowanie:

Dawka dla konia powinna być dostosowana do rasy, masy ciała, wieku i rodzaju wykonywanej pracy. Przy wszelkich wątpliwościach prosimy o kontakt lub odsyłamy do konsultacji z weterynarzem/trenerem, który zna konia.

  • jako dodatek do owsa: 0,3-0,6 kg na 100 kg masy ciała na dzień;
  • pełnoporcjowo: 3-6 kg na dzień.

Można podawać na mokro.

Polecamy podzielić na 3 – 5 porcji.